Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Захист інформації

Інформація про роботу

Рік:
2009
Тип роботи:
Звіт
Предмет:
Елементи дискретних пристроїв автоматики
Група:
ІБ-33

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА” ІКТА кафедра „ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ” ЗВІТ до лабораторної роботи № 5 ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ СУМАТОРІВ з курсу "ЕЛЕМЕНТИ ДИСКРЕТНИХ ПРИСТРОЇВ АВТОМАТИКИ" Львів - 2009 МЕТА РОБОТИ Ознайомитися з принципом роботи та схемами напівсуматора та однорозрядного двійкового суматора. . КОРОТКІ ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ Суматор є найпростішим цифровим пристроєм. Цей вузол ЕОМ виконує арифметичне підсумовування кодів чисел, тобто він призначений для додавання двох чисел, заданих в двійковому коді. Порівняємо підсумовування десяткових і двійкових чисел: Як можна побачити з прикладу правила додавання двійкових і десяткових чисел однакові: Додавання проводитися порозрядно – від молодшого розряду до старшого; У молодшому розряді обчислюється сума молодших розрядів доданків Аi і Вi. Ця сума в даній системі числення може бути записана однозначним числом S1 або двохзначним числом P1S1, де функція P називається переносом; У всіх подальших розрядах знаходитися сума даних розрядів доданків Ai і Bi, причому при Pi=1 до цієї суми додається одиниця. ЗАВДАННЯ Використовуючи пакет Electronics Workbench спроектувати схему на основі найпростіших елементів, використовуючи для складання схеми таблицю істинності і проаналізувати роботу суматора або схеми порівняння. Загальне завдання: - Спроектувати однорозрядний суматор. Завдання по варіантах: - Спроектувати чотирьохрозрядний суматор з послідовним переносом; РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ВИСНОВОК На даній лабораторній роботі я ознайомився з принципами функціонування та побудови двійкових суматорів. Під час виконання роботи було розроблено схему та змодельовано чотирьох розрядний двійковий суматор з послідовним переносом та перевірено правильність його роботи.
Антиботан аватар за замовчуванням

11.01.2012 20:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини